20 Butowicz, Emil, akvarell, polsk landsby med personer vid släde, signerad och daterad 1931, synlig pappersstorlek 17 x 31 cm

25275a_8daf4a6c817237e_med.jpeg
  • 25275a_8daf4a6c817237e_sm.jpeg
  • 25275b_8daf4a6c6e3aee0_sm.jpeg

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK