22 Carlson, Arvid, akvarell, landskap - möjligen från Boberg, signerad och daterad 1944, synlig pappersstorlek 17 x 24 cm

25277a_8daf4a69a7c8334_med.jpeg
  • 25277a_8daf4a69a7c8334_sm.jpeg
  • 25277b_8daf4a6971faa31_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK