553 Göransson (Falkhaven), Staffan, akvarell, "I Mörkmården" - illustration till "The Hobbit",
signerad och daterad -77, synlig pappersstorlek 39 x 48 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |