5 Löfdal, Oscar Magnus, olja, "Vue från Luzern", otydligt signerad, 24 x 32 cm, proveniens: Friherre Bror Samuel von Otter (1832-1910) därefter i arv, färgsläpp
Värdering | 5 500 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |