5 Löfdal, Oscar Magnus, olja, "Vue från Luzern", otydligt signerad, 24 x 32 cm, proveniens: Friherre Bror Samuel von Otter (1832-1910) därefter i arv, färgsläpp

25270a_8daf3e6ed402dc5_med.jpeg
  • 25270a_8daf3e6ed402dc5_sm.jpeg
  • 25270b_8daf3e6e976fdf8_sm.jpeg
  • 25270c_8daf3e6ea4eda3f_sm.jpeg
  • 25270d_8daf3e6e9b83303_sm.jpeg

Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK