37 Nordin, Alice, skulptur, patinerad brons, stående viking, signerad, gjutarstämplar för Herman Bergman, h 18 cm, framställd 1916 för Söderberg & Haaks 50-årsjubileum

25292a_8daf55908fac3f9_med.jpeg
  • 25292a_8daf55908fac3f9_sm.jpeg
  • 25292b_8daf55909e90a9d_sm.jpeg
  • 25292c_8daf5590c3fe44a_sm.jpeg
  • 25292d_8daf5590bb6d9c0_sm.jpeg

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK