449 Okänd konstnär, 1800-tal, olja på papp, man i pälskrage, 85 x 57 mm,
skador, proveniens grevinnan Alice Taube (1878-1969) gift med Salomon von Otter (1876-1938)
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |