6 Paldani, Noemia, pastell, porträtt av Dagmar Tham, née von Otter, signerad och daterad 1917, synlig storlek 60 x 50 cm

25268a_8daf3e160321dde_med.jpeg
  • 25268a_8daf3e160321dde_sm.jpeg
  • 25268b_8daf3e15f2e427e_sm.jpeg
  • 25268c_8daf3e15e302130_sm.jpeg

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK