19 Ring, Ragnar, olja, "Orkidéer, signerad och daterad -75, 25 x 19 cm

25267a_8daf3dc3a1695c6_med.jpeg
  • 25267a_8daf3dc3a1695c6_sm.jpeg
  • 25267b_8daf3dc36085a92_sm.jpeg

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK