32 Ruda, Bengt för NK, fåtölj, bonad bok med original, senapsgul textilklädsel, "Z-stolen", plakettsignerad, bruksslitage

25287a_8daf4ae00f3b6b2_med.jpeg
  • 25287a_8daf4ae00f3b6b2_sm.jpeg
  • 25287b_8daf4ae0287430f_sm.jpeg
  • 25287c_8daf4adff85c7d8_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK