27 Strid, Hardy, akryl, "Avunden", signerad och daterad 1968, 33 x 50 cm

25282a_8daf4a5aa5d2aac_med.jpeg
  • 25282a_8daf4a5aa5d2aac_sm.jpeg
  • 25282b_8daf4a5a7555cde_sm.jpeg
  • 25282c_8daf4a5a7d984f6_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK