21 Strid, Hardy, blandteknik, abstrakt komposition, signerad och daterad 1954, synlig pappersstorlek 44 x 32 cm

25276a_8daf4a6b76cdd8d_med.jpeg
  • 25276a_8daf4a6b76cdd8d_sm.jpeg
  • 25276b_8daf4a6b5f2b3f5_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK