28 Strid, Hardy, härdlack, "Med röd ring", signerad och daterad 1964, 40 x 29 cm

25283a_8daf4a59813cfe5_med.jpeg
  • 25283a_8daf4a59813cfe5_sm.jpeg
  • 25283b_8daf4a593f72947_sm.jpeg
  • 25283c_8daf4a59496e40a_sm.jpeg

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK