9 Supsked, snidat trä, barock, 16-1700-tal, geometrisk dekor, avslutande kronknopp

25248a_8daef23b99db068_med.jpeg
  • 25248a_8daef23b99db068_sm.jpeg
  • 25248b_8daef23b9c5e264_sm.jpeg
  • 25248c_8daef23b9b53e5d_sm.jpeg
  • 25248d_8daef23ba00f676_sm.jpeg

längd 16 cm, normalt bruksslitage

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK