Fredag 27/1 klockan 12.00 - 19.00
Lördag 28/1 klockan 12.00 - 17.00
Söndag 29/1 klockan 12.00 - 16.00
- BöckerRensa filter
Böcker, Sveriges Ridderskaps och Adels Kalender, 8 band, 1885-1983, proveniens: Friherre Bror Samuel von Otter (1832-1910) med flera
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Böcker, parti adelskalendrar, 19 st, 1860-1980, någon med skador
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Böcker, Finlands Adelskalender 1944, Svenska Släktkalendern 1914, Ointroducerad Adels Kalender 1942 samt Almanach de Gotha 1909, bruksslitage
Slutpris800 SEK
Värdering400 - 500 SEK