27 Bengtsson, Walter, skulptur, aluminium, stående kvinnogestalt, signerad, daterad -60 och numrerad 7/10, h 24 cm
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |