120 Houdon, Jean Antoine, efter, 1900-tal, byst, bemålat gjutjärn, Diana/Artemis, höjd 63 cm, slitage
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |