137 Brandt, Kaj Steenbuch, olja, husgavel, signerad och daterad 1915, 35 x 60 cm

26891a_med.jpeg
  • 26891a_sm.jpeg
  • 26891b_sm.jpeg

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK