33 Jahn, Georg, etsning, badande kavallerister med hästar, "Pfedrdeschwemme", signerad, synlig pappersstorlek 45 x 59 cm, gulnad
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |