33 Jahn, Georg, etsning, badande kavallerister med hästar, "Pfedrdeschwemme", signerad, synlig pappersstorlek 45 x 59 cm, gulnad

26677a_8db21678cf265bc_med.jpeg
  • 26677a_8db21678cf265bc_sm.jpeg
  • 26677b_8db21678d9cdb73_sm.jpeg

    Värdering3 200 - 3 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK