124 Lawrence, John C, tillskriven, olja, kvinnoporträtt, a tergo signerad J C Lawrence och daterad 1898 med dedikation, 25 x 21 cm, lagning
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |