507 Picasso, Pablo, litograferad poster, figursignerad och daterad 18.12.1970 i stenen samt Henri Deschamps lith, synlig pappersstorlek 57 x 43 cm, utförd 1972 för Galerie Dynamique Dakar
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |