3 Rydberg, Gustaf, olja, landskap med kyrka - motiv från Hurva, signerad Hurfva och daterad -92, 46 x 72 cm

26650a_8db2158323dc181_med.jpeg
  • 26650a_8db2158323dc181_sm.jpeg
  • 26650b_8db2158323733a0_sm.jpeg

    Värdering5 500 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK