85 Thorén, Esaias, färglito, komposition med ansikten,
signerad, daterad -58 och numrerad 13/75, synlig pappersstorlek 42 x 32 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |