685 Hoffman, Josef, efter honom, stolar, 5 st samt armstolar 4 st, vitlackerat böjträ med rottingklädsel, modell "Prague", antagligen för Stendig, 1 stämplad Made in Yugoslavia, medföljer 5 st med skador
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |