750 Lindstrand, Vicke för Kosta, vas, glas, graalteknik med underfångsdekor av spiralvridna, violetta trådar, signerad LH och numrerad 138 (1958), h 15 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |