391 Okänd konstnär, 1900-talets början, olja, herrgårdsbyggnad, a tergo betecknad Hilde Gunther och daterad 15/8 1915, 15 x 21 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |