168 Olson, Axel, färglitografi, "Fransk fågelmarknad", signerad och numrerad 138/260, synlig pappersstorlek 37 x 49 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |