3 Billgren, Ola, fotogravyr och monotypi, Skymningslandskap med torn,
signerad, numrerad 10/20 och daterad 1993, pappersstorlek 53 x 78 cm, prov: Galleri Birgersson, a tergo utställningsdokument
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |