44 Brevpress, brännförgylld brons och järn på röd marmorsockel, delvis 1800-tal,
dekor av sittande nymf, h 10 cm, alla delar ej ursprungligen sammanhörande
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |