522 Ekman, Birger för Glössner & Co, dubbeldörr, teak med glassektion, etsad dekor av fåglar, växtlighet mm,
signerade och daterade 1948, yttermått h 202, bredd totalt 142 cm
Värdering | 10 000 - 12 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |