16 Kirkegaard, Erik för Høng Stolefabrik, armstol, teak med svart konstläderklädsel, modell 49, 1950-60-tal, stämpelsignerad
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |