44 Aizpiri, Paul, färglito, kanalparti från Venedig med St Markuskatedralen i fonden,

2402a_8d854098aaace3a_med.jpeg
  • 2402a_8d854098aaace3a_sm.jpeg
  • 2402b_8d854098aa5e54b_sm.jpeg
  • 2402c_8d854098aa6f2cd_sm.jpeg

signerad och numrerad 16/50, synlig pappersstorlek 45 x 46 cm, något gulnad

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK