509 Gahn, Greta, tillskriven, färgserigrafier, 1 par, Harlekin och Columbine, signerade Gahn, daterade -60 och numrerade 6/20,
synlig pappersstorlek 56 x 23 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |