744 Kihlman, Inger, etsning, Värnhemstorget, Malmö, signerad, daterad -66 och numrerad 209/250,
synlig pappersstorlek 37 x 44 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |