21 Kniv i balja, nysilver och smide, Erik Frost Mora, 1900-talets 1 hälft,

2379a_8d8527b6d425d65_med.jpeg
  • 2379a_8d8527b6d425d65_sm.jpeg
  • 2379b_8d8527b6d7eb84b_sm.jpeg
  • 2379c_8d8527b6d2c9f05_sm.jpeg
  • 2379d_8d8527b6d24570a_sm.jpeg

graverad växtdekor, total l 24 cm, bruksslitage

Värdering400 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK