21 Kniv i balja, nysilver och smide, Erik Frost Mora, 1900-talets 1 hälft,
graverad växtdekor, total l 24 cm, bruksslitage
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |