308 Leroux (Le Roux), Eugène, olja, Les lavandières, signerad,

2677a_8d85a2abfcc1c94_med.jpeg
  • 2677a_8d85a2abfcc1c94_sm.jpeg
  • 2677b_8d85a2abfc01957_sm.jpeg
  • 2677c_8d85a2abf1f078e_sm.jpeg

65 x 92 cm

  • Proveniens:

    65 x 92 cm

Värdering6 000 - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK