412 Okänd konstnär, gouache på ben, porträtt av Litauiske konsuln mm Ludvig Fritiof Ahlsell f 1877,

2781a_8d85e2913a68411_med.jpeg
  • 2781a_8d85e2913a68411_sm.jpeg
  • 2781b_8d85e2913cf11b7_sm.jpeg
  • 2781c_8d85e2913d55916_sm.jpeg

signerad DvP, oval 5 x 4 cm, i förgylld silverram

    Värdering200 - 300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK