209 Potter, Paulus, etsning, ko vid staket, ur serien Kor och tjurar från 1650, pappersstorlek 11 x 14 cm
Proveniens, Emil Blochs samling, Naeseslottets samlinger, auktion 13/12 1934, lot 498
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |