24/5 kl 12 - 19
25/5 kl 12 -17
26/5 kl 12 - 16
26/5 kl 16
- Måleri & GrafikRensa filter
SlutprisInga bud
Värdering46 000 - 50 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering22 000 - 24 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering11 000 - 12 000 SEK
Goldsmith, Lynn, fotografi, Bob Dylan, signerat och numrerat 9/20, synlig bildyta 55 x 41 cm
SlutprisInga bud
Värdering11 000 - 12 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering13 000 - 14 000 SEK
Stefanko, Frank, fotografi, Patti Smith, signerat och numrerat 6/25, synlig bildyta 55 x 45 cm
SlutprisInga bud
Värdering13 000 - 14 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering9 000 - 10 000 SEK
Vasarely, Victor, färgserigrafi, "Enigmes" (1974), signerad och numrerad 67/250, synlig pappersstorlek 72 x 70 cm
Slutpris3 400 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Persson, Ragnar (RP), olja, snickarverkstad, sign, 46 x 55 cm
Slutpris3 000 SEK
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering7 000 - 8 000 SEK
Carendi, Kurt, pastell, flickor, signerad, 34 x 47 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Olson, Axel, färglitografi, "På balkongen", signerad och numrerad EA, synlig pappersstorlek 45 x 37 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Qvarsebo, Michael, färgserigrafi, katt, signerad och numrerad V/V, synlig pappersstorlek 41 x 54 cm
Slutpris1 400 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Léon, May K, färglito, Stadsbild från Lilla Torg, Halmstad, signerad och numrerad 107/330, synlig pappersstorlek 33 x 38 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 000 - 5 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Lantir, I Wayan, olja, balinesisk, mytologisk scen, signerad Bentuyung Ubud Bali, 71 x 50 cm
Slutpris4 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd balinesisk konstnär, olja, risskörd, otydligt signerad, a tergo betecknad >Bali, 49 x 49 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Berg, Monica, olja, kvinnlig figur, signerad, 100 x 80 cm
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Jonsson, Oscar, olja, landskap, signerad och daterad -37, 31 x 34 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Johansson, Sven, litografi, signerad, daterad -1978 samt numrerad 30/40, synlig pappersstorlek 57 x 33 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Taipaleenmäki, Jussi, färglitografi, "Färjkarlen" signerad och numrerad HC X/XX, synlig pappersstorlek 30 x 39 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK