3 Öhrström, Edvin för Orrefors, miniatyrvas, glas, Ariel, dekor av vertikala luftbubblor mot bordeauxfärgad fond,

3195a_8d86488bc407fd7_med.jpeg
  • 3195a_8d86488bc407fd7_sm.jpeg
  • 3195b_8d86488bc2bdc61_sm.jpeg
  • 3195c_8d86488bc15e191_sm.jpeg

signerad och numrerad 1823E (1953), h 11 cm

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK