Auktion både online och klassiska slagauktion på Nässsjögatan

Inkludera avslutade föremål
8d 10h
TAVLA Axel Olson Litografi
TAVLA Axel Olson Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Erik Olson  Färglitografi "Jesus"
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Helene Billgren Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Carl Johansson monotypi 1/1
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Ivan Broberg Olja på Pannå
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Jukka Vänttinen  "Resan"
TAVLA Jukka Vänttinen "Resan"
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Gabriel Belgoenne  etsning
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Artur Luiz Piza Etsning
TAVLA Artur Luiz Piza Etsning
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Lars Norman Litografi
TAVLA Lars Norman Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Färglitografi  C O Hultén
Startbud200 SEK
8d 10h
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Gudrun Graeser Olja på canvas
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA olja okänd konstnär
TAVLA olja okänd konstnär
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Olja på pannå Tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
8d 10h
Tavla olja Y Engwall 1945
Tavla olja Y Engwall 1945
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Olja  på duk,
TAVLA Olja på duk,
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Olja  på pannå
TAVLA Olja på pannå
Startbud700 SEK
8d 10h
 TAVLA Olja  på Duk
TAVLA Olja på Duk
Startbud700 SEK
8d 10h
TAVLA Olja på duk
TAVLA Olja på duk
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA blandteknik
TAVLA blandteknik
Startbud1 000 SEK
8d 10h
IKON, äggoljetempera och guld på trä
Startbud400 SEK
8d 10h
TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel
Startbud800 SEK
8d 10h
TAVLA MADELEINE PYK Olja
TAVLA MADELEINE PYK Olja
Startbud4 000 SEK
8d 10h
TAVLA Abstrakt LARS ERIK FALK
TAVLA Abstrakt LARS ERIK FALK
Startbud3 000 SEK
8d 10h
TAVLA Alvar Sunol litografi
TAVLA Alvar Sunol litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Marino Marini Litografi
TAVLA Marino Marini Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA  Roland Kempe Litografi
TAVLA Roland Kempe Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Karl-Axel Pehrson Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Jan Gyllenstierna Etsning
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA  Ulf Gripenholm , Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Kerstin Ericsson "Sagabiografen"
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Sven Ljungberg "Bonde med Oxar"
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Odd Tandberg Litografi
TAVLA Odd Tandberg Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
Tavla Okänd Konstnär i olja
Tavla Okänd Konstnär i olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM Litografi
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Världskarta
TAVLA Världskarta
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA  AXEL HAMBORN,olja
TAVLA AXEL HAMBORN,olja
Startbud200 SEK
8d 10h
PABLO PICASSOS " Guernica" från 1937, tryckt reproduktion från 1900-talets senare hälft.
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA AXEL HAMBORN olja
TAVLA AXEL HAMBORN olja
Startbud200 SEK
8d 10h
TAVLA Agneta Wrangel
TAVLA Agneta Wrangel
Startbud200 SEK
Hallands Auktionsverk vit logo

Öppettider: Kontakta oss för besök

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.