Auktion både online och klassiska slagauktion på Nässsjögatan
- Måleri och grafikRensa filter

TAVLA Axel Olson Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Erik Olson Färglitografi "Jesus"
Startbud200 SEK

TAVLA Helene Billgren Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Carl Johansson monotypi 1/1
Startbud200 SEK

TAVLA Ivan Broberg Olja på Pannå
Startbud200 SEK

TAVLA Jukka Vänttinen "Resan"
Startbud200 SEK

TAVLA Gabriel Belgoenne etsning
Startbud200 SEK

TAVLA Artur Luiz Piza Etsning
Startbud200 SEK

TAVLA Lars Norman Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Färglitografi C O Hultén
Startbud200 SEK

Startbud200 SEK

TAVLA Gudrun Graeser Olja på canvas
Startbud200 SEK

TAVLA olja okänd konstnär
Startbud200 SEK

TAVLA Olja på pannå Tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK

Tavla olja Y Engwall 1945
Startbud200 SEK

TAVLA Olja på duk,
Startbud200 SEK

TAVLA Olja på pannå
Startbud700 SEK

TAVLA Olja på Duk
Startbud700 SEK

TAVLA Olja på duk
Startbud200 SEK

TAVLA blandteknik
Startbud1 000 SEK

IKON, äggoljetempera och guld på trä
Startbud400 SEK

TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel
Startbud800 SEK

TAVLA MADELEINE PYK Olja
Startbud4 000 SEK

TAVLA Abstrakt LARS ERIK FALK
Startbud3 000 SEK

TAVLA Alvar Sunol litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Marino Marini Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Roland Kempe Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Karl-Axel Pehrson Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Jan Gyllenstierna Etsning
Startbud200 SEK

TAVLA Ulf Gripenholm , Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Kerstin Ericsson "Sagabiografen"
Startbud200 SEK

TAVLA Sven Ljungberg "Bonde med Oxar"
Startbud200 SEK

TAVLA Odd Tandberg Litografi
Startbud200 SEK

Tavla Okänd Konstnär i olja
Startbud200 SEK

TAVLA Peter Dahl, Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Peter Dahl, Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM Litografi
Startbud200 SEK

TAVLA Världskarta
Startbud200 SEK

TAVLA CARL BERNDTSSON olja
Startbud200 SEK

TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
Startbud200 SEK

TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
Startbud200 SEK

TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
Startbud200 SEK

TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
Startbud200 SEK

TAVLA AXEL HAMBORN,olja
Startbud200 SEK

PABLO PICASSOS " Guernica" från 1937, tryckt reproduktion från 1900-talets senare hälft.
Startbud200 SEK

TAVLA AXEL HAMBORN olja
Startbud200 SEK

TAVLA Agneta Wrangel
Startbud200 SEK

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.