85 Okänd designer, 1950-tal, soffa, 2-sits, bok med heltäckande, delvis djuphäftad grön plyschklädsel,
b 135 cm, obetydligt slitage
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |