768 Parti leksaker, litograferad metall, 1950-60-tal, brandbil TN Nomura Fire Department No 7, 1 Politoys "Paperino" (Kalle Anka), modellnummer 554, Italien samt 1 TPS (Toplay), järnväg Shuttle Zoo Train
obetydligt bruksslitage, någon smärre del saknas
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |