196 Starkvinskanna, kristall med silvermontage, Ryssland, 1900-talets början,
slipad dekor, hänkel av tvinnade stänger, stämplad 1908-17, h 18 cm,
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |