69 TAVLA Erik Olson Färglitografi "Jesus"

TAVLA Erik Olson  Färglitografi "Jesus"
  • TAVLA Erik Olson  Färglitografi "Jesus"

Signerad 12/25

1953

Höjd: 53 cm, Bredd: 44 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.