307 TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel

Personnages
Signerad EA och daterad 1971
Synlig pappersstorlek 79 x 59 cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.