333 TAVLA Karl-Axel Pehrson Litografi

TAVLA Karl-Axel Pehrson Litografi
  • TAVLA Karl-Axel Pehrson Litografi

"Kopparnatt"

Numrerad 6 / 40

Tryckt på Skansen

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.