331 TAVLA Marino Marini Litografi

Marino Marini, efter "Le Cavalier"
Signerad och daterad 1955 i tryck
Mått: 75 cm x 60 cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.