46 Altzar, Anders, olja, tvätterskor vid Siljan,

4129a_8d880ba92a16adb_med.jpeg
  • 4129a_8d880ba92a16adb_sm.jpeg
  • 4129b_8d880ba925fdbfe_sm.jpeg

signerad och daterad 1920, 66 x 55 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK