#4
Applicquer til 2 ljus, 1 par, förgylld brons, senempire, 1800-talets mitt,
4087a_8d87f47c300fa55_lg.jpeg
  • 4087a_8d87f47c300fa55_lg.jpeg
  • 4087b_8d87f47c3844994_lg.jpeg
  • 4087c_8d87f47c2b507bd_lg.jpeg
  • 4087d_8d87f47c3b89dda_lg.jpeg
Startbud3 000 SEK Bevakningspris Ej uppnått
Föremål avslutas1 dag 21 timmarNov 29, 2020 2:55 PM
Utropspris
4 000  - 5 000 SEK
Köparprovision: 25% (inkl. moms)
Slagavgift 50 SEK (inkl. moms)
0 följer detta föremål

© Software Copyright 2020 Skeleton. All rights reserved.