4 Applicquer til 2 ljus, 1 par, förgylld brons, senempire, 1800-talets mitt,

4087a_8d87f47c300fa55_med.jpeg
  • 4087a_8d87f47c300fa55_sm.jpeg
  • 4087b_8d87f47c3844994_sm.jpeg
  • 4087c_8d87f47c2b507bd_sm.jpeg
  • 4087d_8d87f47c3b89dda_sm.jpeg

dekor av karyatider, akantus, blommor mm, h 37 cm, senare hål för elektricitet, någon senare mutter eller skruv

    Värdering4 000 - 5 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK